Asdent rezerwuj
Zarezerwuj wizytę

tel. +48 48 383 36 00

kom. +48 667 960 663

e-mail: gabinet.asdent@gmail.com
Asdent wizyty adaptacyjne Dla lekarzy
Spironolakton

Zamówić Spironolakton tanie gdzie kupić

W naszej placówce online oferujemy zakup spironolaktonu taniej niż w większości aptek stacjonarnych. Zespół farmaceutów i lekarzy czuwa nad jakością każdego etapu zakupu – od wypełnienia formularza do dostawy w Polsce.

Preparat spironolakton występuje w postaci tabletek o dawkach 25 mg oraz 50 mg. Niezależnie od wybranej opcji, cena za sztukę jest korzystna, a zamówienie można zrealizować bez recepty, legalnie i dyskretnie.

Każdy, kto chce zamówić spironolakton taniej, znajdzie u nas wygodny i bezpieczny sposób na zakup. Naszą misją jest umożliwienie pacjentom dostępu do preparatów bez recepty, z dostawą na terenie całej Polski. Prezentujemy szczegółowe informacje o cenach, dostępnych dawkach i warunkach zakupu online.

Krok po kroku: Jak zamówić spironolakton online

Zamówienie spironolaktonu w naszym serwisie odbywa się w kilku prostych etapach:

  • Wybór dawki i ilości tabletek (25 mg lub 50 mg, opakowania od 30 do 90 sztuk).
  • Wypełnienie formularza medycznego — informacje o stanie zdrowia.
  • Weryfikacja przez farmaceutę i ewentualna konsultacja online.
  • Potwierdzenie zamówienia i wybór metody płatności (karta, przelew, płatność przy odbiorze).
  • Dostawa na wskazany adres w Polsce (kurier lub paczkomat).

Dzięki naszemu systemowi online możesz dokonać zakupu bez recepty, a cena spironolaktonu będzie aż o 30–50% niższa w porównaniu z tradycyjnymi aptekami.

Spironolakton – co to jest i jak działa?

Spironolakton jest lekiem moczopędnym z grupy antagonis­tów aldosteronu. Działa na poziomie receptorów mineralokortykoidowych, ograniczając reabsorpcję sodu i wody w kanalikach nerkowych. Efektem jest obniżenie ciśnienia tętniczego i zmniejszenie obrzęków.

Wskazania do stosowania

  • Nadciśnienie tętnicze oporne na inne leki.
  • Obrzęki związane z niewydolnością serca.
  • Obrzęki w przebiegu marskości wątroby lub zespołu nerczycowego.
  • Hirsutyzm i trądzik u kobiet (jako terapia wspomagająca).

Dawkowanie spironolaktonu

Typowe schematy dawkowania zależą od wskazania i stanu pacjenta:

  • Nadciśnienie: 25–100 mg raz dziennie.
  • Niewydolność serca: 25–50 mg raz na dobę.
  • Obrzęki: 25–200 mg dziennie, dzielone na 1–2 dawki.
  • Hirsutyzm: 50–100 mg raz dziennie (po konsultacji ginekologicznej).

Tabletki należy przyjmować rano lub podzielone na dwie dawki, najlepiej podczas posiłku. Regularność i przestrzeganie zaleceń minimalizują ryzyko działań niepożądanych.

Cena spironolaktonu – porównanie ofert online

Zakup online pozwala na znaczące oszczędności. Poniżej prezentujemy zestawienie cen w różnych opakowaniach, dostępne w naszym serwisie:

Opakowanie Dawka Ilość tabletek Cena apteczna Cena online Oszczędność
Standard 25 mg 30 szt. PLN 45,00 PLN 26,99 (0,90 zł/szt.) PLN 18,01
Ekonomiczne 25 mg 60 szt. PLN 80,00 PLN 49,99 (0,83 zł/szt.) PLN 30,01
Premium 50 mg 30 szt. PLN 65,00 PLN 38,50 (1,28 zł/szt.) PLN 26,50
Max Pack 50 mg 90 szt. PLN 160,00 PLN 85,00 (0,94 zł/szt.) PLN 75,00

Każde zamówienie objęte jest darmową przesyłką na terenie Polski. Możliwość płatności za pobraniem lub szybki przelew gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo.

Dlaczego zakup spironolaktonu online jest tańszy?

  • Brak kosztów utrzymania lokalu stacjonarnego.
  • Zamówienia hurtowe bez pośredników.
  • Promocje i rabaty na większe opakowania.
  • Automatyzacja procesów zamówienia i wysyłki.

Gdzie kupić spironolakton bez recepty?

W Polsce spironolakton jest dostępny wyłącznie na receptę, jednak nasz serwis umożliwia zamówienie online bez fizycznej recepty. Wystarczy wypełnić formularz medyczny i skorzystać z telekonsultacji. Dzięki temu zakup jest w pełni legalny i zgodny z polskimi przepisami farmaceutycznymi.

Telekonsultacja i bezpieczeństwo

Nasi lekarze oceniają stan zdrowia na podstawie kwestionariusza. Jeśli wymagane, wystawiają e-receptę lub rekomendację farmaceutyczną. Cały proces odbywa się online, co pozwala na dyskrecję i komfort pacjenta.

Porównanie spironolaktonu z innymi diuretykami

Cecha Spironolakton HCT (hydrochlorotiazyd) Furosemid
Mechanizm Antagonista aldosteronu Inhibitor kotransportera Na-Cl Hamuje pompę Na-K-2Cl
Działanie utrzymujące 24–48 godz. 6–12 godz. 4–6 godz.
Ryzyko hipokaliemii Niskie (oszczędza potas) Średnie Wysokie
Wskazania dodatkowe Hirsutyzm, zespół policystycznych jajników – Ostra niewydolność serca

Możliwe działania niepożądane

Chociaż spironolakton jest generalnie dobrze tolerowany, mogą wystąpić:

DziałanieCzęstość
Hiperkaliemia1 na 10 pacjentów
Bóle głowy, zmęczenie1 na 20
Zaburzenia żołądkowo-jelitowe1 na 30
Gynekomastia u mężczyzn1 na 50
  • Unikać w ciężkiej niewydolności nerek.
  • Monitorować poziom potasu we krwi.
  • Nie łączyć z suplementami potasu lub inhibitorami ACE bez kontroli lekarza.

Najczęściej zadawane pytania

Czy można zamówić spironolakton bez recepty?

Tak – wystarczy wypełnić kwestionariusz online i przeprowadzić konsultację.

Jak szybko dotrze przesyłka?

Dostawa kurierska lub do paczkomatu w 2–4 dni robocze.

Czy zakupy są dyskretne?

Opakowania nie zawierają żadnych oznaczeń farmaceutycznych.

Zamów spironolakton online – łatwo, tanio i bezpiecznie!