Asdent rezerwuj
Zarezerwuj wizytę

tel. +48 48 383 36 00

kom. +48 667 960 663

e-mail: gabinet.asdent@gmail.com
Asdent nasza praktyka Nasza praktyka / Personel

LEKARZ

Card image cap
lek. stom. Agnieszka Romanik

WŁAŚCICIELKA, ortotropia, ortodoncja

Studia medyczne ukończyła w 2002r. i jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku (dzisiejszy Uniwersytet Medyczny). Dr Agnieszka zajmuje się ortotropią i ortodoncją. Leczy dzieci już od 3. roku życia (ortotropia, czyli wczesne przechwytywanie powstających wad zgryzu), młodzież i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), współprowadzi Study Club z zakresu ortotropii oraz aktywnym uczestnikiem amerykańskiego klubu szkoły estetyki Spear Study Club. Uczestniczy aktywnie w specjalistycznych forach dyskusyjnych (orthotropics.com, speareducation.com). Poza tym nieustannie poszerza swoją wiedzę, a przez to możliwości pomagania pacjentom, na licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach, w kraju i za granicą.

HIGIENISTKA, ASYSTENTKA

Card image cap
Monika Augustyniak

absolwentka Centrum Kształcenia Dorosłych Edukacja na kierunku higiena stomatologiczna. Jest życzliwa, zaradna i kompetentna. Wspiera pacjentów najnowszą wiedzą i umiejętnościami, gdyż regularnie się dokształca. Z Gabinetem związana od 2016r.

Uczestniczy czynnie we wszystkich zabiegach leczniczych (tzw. praca na cztery ręce). Jest zaangażowana, pomocna i szybko się uczy. W swoich obowiązkach wykazuje się życzliwością i kompetencjami. Dzięki jej pracowitości pacjenci mają zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa, gdyż jest odpowiedzialna za dezynfekcję sprzętu i sterylizację narzędzi.

RECEPCJA

Card image cap
Małgorzata Świerczyńska

ukończyła studia w 2017r., na kierunku zdrowie publiczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Europejskiej Uczelni Społeczno - Technicznej. W Gabinecie zajmuje się szeroko pojętą logistyką. Umawia pacjentów na wizyty, dba o sprawy administracyjne i handlowe. Jest osobą miłą, uśmiechniętą, zaradną, samodzielną, komunikatywną i odpowiedzialną. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami. Nieustająco się kształci, dzięki czemu wszyscy możemy pracować wg najnowszych przepisów i procedur. Z Gabinetem związana od 2018r.