Asdent rezerwuj
Zarezerwuj wizytę

tel. +48 48 383 36 00

kom. +48 667 960 663

e-mail: gabinet.asdent@gmail.com

Asdent nasza praktyka Nasza praktyka / Personel

LEKARZE

Card image cap
lek. stom. Agnieszka Romanik

WŁAŚCICIELKA, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, zaburzenia czynnościowe stawów skroniowo – żuchwowych.

Studia medyczne ukończyła w 2002r. i jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku (dzisiejszy Uniwersytet Medyczny). Dr Agnieszka zajmuje się ortodoncją (pracuje różnymi technikami, najchętniej jednak posługuje się techniką CAD – Coordinated Arch Development – skoordynowany rozwój łuków zębowych), endodoncją mikroskopową (leczeniem kanałowym) i diagnostyką oraz leczeniem chorób stawów skroniowo – żuchwowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), Europejskiego Stowarzyszenia Endodontów (ESE), oraz aktywnym uczestnikiem amerykańskiego klubu szkoły estetyki Spear Study Club . Uczestniczy aktywnie w specjalistycznych forach dyskusyjnych (endodoncja.pl, implantologia.pl) Poza tym nieustannie poszerza swoją wiedzę, a przez to możliwości pomagania pacjentom, na licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach.
Card image cap
lek. dent. Patrycja Maj

protetyka, stomatologia estetyczna i zachowawcza, pedodoncja

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 roku. Wcześniej na tej samej uczelni uzyskała dyplom technika dentystycznego. Najbliższą dr Patrycji dziedziną jest protetyka oraz stomatologia estetyczna. Była finalistką konkursu „Anatomiczna technika warstwowa wg Dr L. Vaniniego w estetycznych odbudowach kompozytowych” w 2013 r. Interesuje się również nowoczesną endodoncją i diagnostyką obrazową. Największą satysfakcję w pracy daje jej pokonywanie dentofobii u osób wymagających wyjątkowej uwagi i delikatności. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach.
Katarzyna Środulska
lek. dent. Katarzyna Środulska

ortodoncja

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010r. Tam zaraziła się zamiłowaniem do ortodoncji. Wiedzę i umiejętności z zakresu ortodoncji zdobyła na Danube Universitat w Austrii. Ukończyła kurs specjalizacyjny Master Damon w Madrycie, dzięki czemu oferuje pacjentom leczenie zamkami samoligaturującymi Damona. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez regularne uczestnictwo w wielu kongresach i szkoleniach ortodontycznych w kraju i za granicą.

ASYSTENTKI

Card image cap
Monika Augustyniak
Renata Pyłka
Renata Pyłka

Zajmują się rejestracją osób, jak również uczestniczą czynnie we wszystkich zabiegach leczniczych. Są zaangażowane, pomocne i szybko się uczą. W swoich obowiązkach wykazują się życzliwością i kompetencjami. Dzięki ich pracowitości pacjenci mają zapewniony wysoki poziom higieny, gdyż są odpowiedzialna za utrzymanie porządku i czystości, a także za sterylizację narzędzi i dezynfekcję sprzętu.