Asdent rezerwuj
Zarezerwuj wizytę

tel. +48 48 383 36 00

kom. +48 667 960 663

e-mail: gabinet.asdent@gmail.com
Asdent nasza praktyka Nasza praktyka / Personel

LEKARZE

Card image cap
lek. stom. Agnieszka Romanik

WŁAŚCICIELKA, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, zaburzenia czynnościowe stawów skroniowo – żuchwowych.

Studia medyczne ukończyła w 2002r. i jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku (dzisiejszy Uniwersytet Medyczny). Dr Agnieszka zajmuje się głównie ortodoncją. Leczy dzieci już od 4. roku życia (ortotropia, czyli wczesne przechwytywanie powstających wad zgryzu), młodzież i dorosłych. Zajmuje się też endodoncją mikroskopową (leczeniem kanałowym pod mikroskopem) oraz diagnostyką oraz leczeniem chorób stawów skroniowo – żuchwowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), Europejskiego Stowarzyszenia Endodontów (ESE), oraz aktywnym uczestnikiem amerykańskiego klubu szkoły estetyki Spear Study Club. Uczestniczy aktywnie w specjalistycznych forach dyskusyjnych (orthotropics.com, speareducation.com, endodoncja.pl, implantologia.pl) Poza tym nieustannie poszerza swoją wiedzę, a przez to możliwości pomagania pacjentom, na licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach.
Card image cap
lek. dent. Patrycja Maj

protetyka, stomatologia estetyczna i zachowawcza, pedodoncja

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 roku. Wcześniej na tej samej uczelni uzyskała dyplom technika dentystycznego. Najbliższą dr Patrycji dziedziną jest protetyka oraz stomatologia estetyczna. Była finalistką konkursu „Anatomiczna technika warstwowa wg Dr L. Vaniniego w estetycznych odbudowach kompozytowych” w 2013 r. Interesuje się również nowoczesną endodoncją i diagnostyką obrazową. Największą satysfakcję w pracy daje jej pokonywanie dentofobii u osób wymagających wyjątkowej uwagi i delikatności. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach.

HIGIENISTKI, ASYSTENTKI

Card image cap
Monika Augustyniak

absolwentka Centrum Kształcenia Dorosłych Edukacja na kierunku higiena stomatologiczna. Jest życzliwa, zaradna i kompetentna. Wspiera pacjentów najnowszą wiedzą i umiejętnościami, gdyż regularnie się dokształca. Z Gabinetem związana od 2016r.
AsDent Kinga Galińska
Kinga Galińska

Uczestniczą czynnie we wszystkich zabiegach leczniczych (tzw. praca na cztery ręce). Są zaangażowane, pomocne i szybko się uczą. W swoich obowiązkach wykazują się życzliwością i kompetencjami. Dzięki ich pracowitości pacjenci mają zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa, gdyż są odpowiedzialne za dezynfekcję sprzętu i sterylizację narzędzi.

RECEPCJA

Card image cap
Małgorzata Świerczyńska

ukończyła studia w 2017r., na kierunku zdrowie publiczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Europejskiej Uczelni Społeczno - Technicznej. W Gabinecie zajmuje się szeroko pojętą logistyką. Umawia pacjentów na wizyty, dba o sprawy administracyjne i handlowe. Jest osobą miłą, uśmiechniętą, zaradną, samodzielną, komunikatywną i odpowiedzialną. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami. Nieustająco się kształci, dzięki czemu wszyscy możemy pracować wg najnowszych przepisów i procedur. Z Gabinetem związana od 2018r.
AsDent Anna Piecyk
Anna Piecyk